Büyüler

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü, temelde bu büyü çalışmasına ihtiyacı olan kişinin kısmet ve nasibini açmak veya da birisini âşık etmek için kullanılan büyü ayinlerine verilen genel isimdir. Tıpkı, geri getirme büyüsü, âşık etme büyüsü veya bağlama büyüsü gibi çalışmalarda olduğu gibi, büyü ismi altında pek çok farklı yöntem ve metot kullanılabilir. Büyü, iyi niyetli ve kişiyi iyileştirmek için yapılan büyülerden birisi olarak kabul edilse de yaptırılması günahtır. Yine de günümüzde anne ve babalar, çocuklarını evlendirmek veya evlilik yolunda adım atmaları için bu ve bunun gibi büyü çalışmalarına ihtiyaç duyabilirler.

Büyü çeşit çeşittir. Hedef, bir erkek veya kızın kısmetini açmak olabileceği gibi aynı zamanda onun daha şirin ve kalbe yakın görünmesini sağlamak ve ideal bir eş bulma mücadelesinde şans ve kısmetini arttırmak için de yapılabilir. Kişinin kısmet ve nasibini büyü yolu ile açmak veya aynı şekilde kapatmak mümkündür. Yani bu büyü ismi altında kısmet açma büyüsü de sıklıkla yapılır. Kısmet kapatma büyüsü ise, tıpkı soğutma veya ayırma büyüsü çeşitlerinde olduğu gibi kötücül ve kötü niyetli büyü çalışmaları olarak isimlendirilmektedirler. Atılacak adımların hassasiyetle atılması ve uzman medyum desteği şarttır. Seçilecek işinin ehli medyum ya da hocanın büyü uygulamalarını içeren gizli ilimler konusunda becerikli ve bilgi sahibi olması beklenir. Medyum Saddam Ali Hoca, bugüne kadar evlenmek veya sevdiklerini evlendirme niyetinde olan binlerce kişi için bu tip çalışmaları gerçekleştirmiş, alanında uzman hocalardan birisidir.

Evlilik büyüsü talebinde bulunan ve bu büyünün gerektirdiği adımlarla ilgilenen bir diğer kişi tipi de, uzun yıllar boyunca nişanlı veya ilişki içinde bulunmasına karşın, sevdiği kişiyi evliliğe ikna edemeyen kadın ve de erkeklerdir. Söz konusu büyü, biyoenerji, yıldız name, vefk, rukye, havas ilmi, Hüddamlık olduğunda, erkeklerin bu tip konulara çok fazla ilgi göstermediklerini düşünebilirsiniz. Buna karşın, günümüzde hem kadın hem de erkekler büyük oranda büyü ve benzeri konulara merak duymakta ve çeşitli sorunları çözmek için, büyü çalışması veya büyü bozma işleminden faydalanırlar. Medyum Saddam Ali Hoca, bir araya getirme ve kısmet açma büyüsü gibi konularda olduğu gibi aynı zamanda büyü bozma konusunda da bilgi ve tecrübesinden faydalanabileceğiniz danışmanlardan birisidir. Bu arada, kendisini dolandırıcı ve şarlatanlarla karıştırmayın. Aynı şekilde falcılar ve tarot falı, su falı gibi fallara bakanlarla karıştırmayın.

Büyü, haktır ve ciddi bir iştir. Bilirkişi desteği alınmadan büyü işlemlerinin veya büyü bozma girişimlerinin yapılması hoş görülmez. Büyüye ihtiyaç duyanlardan bir diğeri de, genellikle ilişki içinde olmasına karşın karşısındakini evlilik fikrine ısındırmak isteyen kişilerdir. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan, hocamıza birleştirme, kısmet açma büyüsü gibi isimlerle de anılan büyü metodu ve uygulaması konusunda sizleri aydınlatmaya çalışalım. Bunu yaparken, büyü tarifi konusunda sizlere kısıtlı bilgiler vereceğiz. Zira büyü ilmi ile ilgili kadim bilgilerin herkesle paylaşılması doğru değildir. Siz, sosyal medyada veya benzeri mecralarda büyü yapan, canlı yayın açan, büyü tarifleri verenlere kulak asmayın. Bu insanlar ne uzman medyum ne de işinin ehli medyum sıfatını hak ederler; bu insanlar dolandırıcı ve şarlatandırlar ve büyüyü – büyünün gücünü hafife alırlar.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik büyüsü, pek çok farklı biçimde uygulanabilir. Kültürümüzde örneğin “şirinlik muskası takmış” ifadesi sık sık kullanılır. Bu ifadenin gerçeklik payı vardır. Kısmet açma büyüsü, Canbar Aşk Büyüsü, âşık etme büyüsü gibi büyülerin hemen hepsi, temelde kadın ve erkeği birleştirmek adına yapılır ve bu yüzden de birleştirme büyüleri olarak da isimlendirilirler. İnsanlık tarihinde, kadın ve erkeği birleştirmek adına pek çok uğurlu nesne, tılsım, büyü çalışması veya olumluma yöntemi kullanılmıştır. Örneğin, düğünlerde gelin çiçeğini atar ve bunu tutmayı başaran kadın veya erkek kısa zamanda evlenir. Aynı şekilde, Antik Mısır’da “pislik böceği” olarak da bilinen böceği gören kızların kısa zamanda evleneceklerine inanılır. Yine Antik Yunan’da, mitolojide kendisini gösteren evlilik ve bekâret tanrıçasına yapılan adak ve dualar sonucu genç kızların kısa zaman sonra evleneceklerine inanılır ve uğur getirmesi için genç kızların başına defne yaprağından yapılmış taçlar konur.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Sabun Büyüsü

Elbette tüm bunlar, birleştirme büyüsü olarak sınıflandırılamazlar. Buna karşın, bu adak, uğurlanma ve dua çalışmalarının evlendirme veya bir araya getirme büyüsü ile yakın bir bağı vardır. Büyüler için bu tip çabaların bir adım ötesi denebilir. Nasıl ki adak, temenni ve dua ile evren ve kâinatta bir etki yaratılmak isteniyorsa, benzer şekilde büyülerle de doğada çeşitli sonuçlar elde edilmeye çalışılır. Çoğu zaman etki meydana getirmek adına mistik ve enerji tabanlı varlıklar olarak görebileceğimiz cinlerden, kara büyülerde ise kötü niyetli cinler olarak isimlendirebileceğimiz ifritlerden yardım alınır. Özetle medyum veya tarih içinde “şaman”, doğal akışa bu tip varlıklarla müdahale eder. Belki de bu yüzden hangi niyetle yapılırsa yapılsın büyü bir realitedir ve yapılması günahtır. Medyum Saddam Ali Hoca’ya birleştirme veya kalp kilitlerini açma gibi çeşitli büyü çalışmaları konusunda danışmadan önce, büyülerin garanti reçeteler olmadıklarını ve her şeyin Cenab-ı Allah’ın takdirinde olduğunu unutmayın.

Evlilik büyüsü için uzman medyum ve işinin ehli hocalar tarafından pek çok farklı büyü çalışmasının tercih edilebileceğinden söz etmiştik. Bu işlem için, temel amacı insanları birbirlerinden uzaklaştırmak olan kaşık büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü gibi büyü adımları tersten uygulanarak da sonuç alınabilir. Bu kara büyü çeşitlerinden örneğin ayırma büyüsü için yeşil kumaştan vefk hazırlanır ve aynı kumaş topundan iki farklı parça kesilerek, arası açılmak istenen kişilerin hayat yolculuğunda yollarının ayrılması hedeflenir. Evlendirme büyüsü olarak da anılan büyü çalışması için kimi zaman bu tip kara büyü adımlarının tersten atılması da olumlu ve de etkili sonuç verebilir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü için işinin ehli medyum tarafından yapılan çalışma etkisini iki, en geç üç hafta içerisinde göstermeye başlar. Genellikle keskin kara büyü çalışmaları dışında, büyü ile etki altına alınacak kişinin düşünce ve duygu dünyasını etkileme amaçlı büyüler benzer bir şekilde kendilerini gösterirler. Evlendirme büyüsü ismiyle de anılan bu büyü, kişinin zihin ve kalbinde belli duygu ve düşüncelerin önce yer etmesine daha sonra ise zamanla kök salmasına neden olur. Böylece, evlilik fikir ve isteğinin oluşması istenen kadın veya erkek, bu birleşme için uygun hale gelir. Büyünün pek çok farklı yapılış şekli vardır. Birini kendinize bağlamak için yapılmasını istediğiniz bağlama büyüsü, âşık etme büyüsü, tırnak büyüsü gibi çeşitli büyüler birisini etki altına almak için tercih edilirler.

Sizlere evlendirme büyüsü ile ilgili bilgi vermeye çalışırken insanları çeşitli şekillerde birbirlerinden ayırmak için yapılan bazı büyülerin adımlarının tersten atılarak da bu büyünün yapılabildiğinden söz etmiştik. Büyü dünyasında adımların tersten atılması, kara büyünün zıttı bir etkiyi kolaylıkla meydana getirebilir. Aynı şekilde kötücül büyüler olarak da bilinen ve yapılmasının veya herhangi bir şekilde yaptırılmasının kesinlikle tehlikeli ve sakıncalı olduğu kara büyü çalışmalarında ise sıklıkla tersten okunan dualar etkili olur. Ancak kendi psikolojik ve akıl sağlığınız için ve iman noktasında zedelenmemek adına, bu tip bir şeyi kesinlikle denemeyin. Medyum Saddam Ali Hoca gibi işinin ehli medyum ve danışmanlar, bu tip para normal ve metafizik işlemlerde sizlere yardımcı olabilirler.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Delirtme Büyüsü

Evlilik büyüsü için sık sık tersten takip edilen büyü işlemlerinin de etkili sonuç verebildiklerinden söz etmiştik. Günümüzde bu etki altına alma metodu şeytani amaçlarla da zaman zaman kullanılmaktadır. Örneğin ünlü bir rock gurubu olan Led Zeppelin’in “Stairway To Heaven” adlı parçasının tersten okunması sonucunda bu şarkıda satanizm ile ilgili mesajların varlığı tespit edilmiştir. Pek çok kişi tarafından her ne kadar bu olgu bir tür komplo teorisi olarak görülüyor olsa da, duaların tersten okunması, çeşitli ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bu özellik, büyüler için de geçerlidir. İyi niyetli yapılan büyüler için söylenecek sözler veya edilecek dualar tersten okunursa kara büyüye, kara büyü için atılacak adımlar tersten atılırsa birleştirme ve bir araya getirme amacına hizmet edebilir. Zaten pek çok büyü ve sihir çalışmasında bu dünyanın tam zıttı olan öte âlemin ruhani varlık ve enerjilerinden faydalanılır. Varlıkların sizlere musallat olmasını önlemek için, Medyum Saddam Ali gibi uzmanlar sizlere deneyimlerini, bilgilerini yasal bir şekilde sunmaktadırlar.

Evlilik Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Evlilik büyüsü belirtileri aslında bilindik olmakla birlikte bu etki ve belirtiler çoğunlukla bir kadın veya erkeğin evlilik düşüncesi veya fikrine sıcak bakması şeklinde kendisini gösterir. Büyü çalışması ile hedeflenen kişi kadın veya erkek olabilir; aynı şekilde etkiyi meydana getirmek için kara büyülerin tersten uygulanması veya âşık etme büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü gibi çeşitli uygulamalar gerekli olabilir. Burada tercih tamamen size ve güvenilir medyum sıfatı ile bilgi ve deneyimine başvurduğunuz kişiye bağlıdır. Etkilerin ne olduğunu tam manası ile anlamanız için aynı zamanda güvenilir medyum olarak bugüne kadar pek çok insana yardım etmiş, günlük hayattaki problemlerini çözmüş olan Medyum Saddam Ali Hoca’dan çeşitli konularda destek almış kişilerin deneyimlerine de başvurmanız mümkündür.

Bizler, sizlerin özellikle işinin ehli bir medyum ile çalışmadan hemen önce bu tip bir küçük çaplı araştırma yapmanızı kesinlikle öneriyoruz. Çünkü bir medyumun –veya bu kendini bu şekilde tanıtan birinin- kendisi ile ilgili yalan yanlış bilgiler vermesi mümkündür. Buna karşın özellikle internet sitelerinde deneyim ve bilgisinden faydalanmayı düşündüğünüz medyum hakkında yapılan yorumları incelerseniz hem evlendirme büyüsü ve çeşitli büyüler hakkında bilgi sahibi olur, hem de işinin ehli medyum olarak tercih edeceğiniz kişi hakkında daha fazla bilgi edinmiş olursunuz.

Evlilik büyüsü yaptırmak için kimi zaman çok geç olabilir; örneğin sevdiğiniz kadın veya erkek sizden çok uzaklarda ve ayrı olabilir. Eğer sevdiğiniz ve kendinize bağlamak ve kontrol altında tutmak istediğiniz kadın veya erkek ile çoktan evlenmişseniz, bağlama büyüsü veya âşık etme büyüsü çözümlerini deneyebilirsiniz. Eğer evlenmeyi düşündüğünüz kişi sizden ayrı ve çok uzakta ise, geri getirme büyüsü gibi çözümleri denemesi için uzman medyum ve danışmanlardan yardım almanız mümkündür.

Profesyonel medyum, insan hayatında meydana gelebilecek ve genellikle akıl yolu ile çözülemeyen hemen her türlü sorun için geniş bir tılsım, vefk ve büyü çözüm kümesine sahiptir ve yasal sınırlar içinde bu çözümleri sizlerin talebine göre size sunabilir. Eğer sizler de başınıza gelen farklı problemler için size ideal ve çok farklı çözümler sunabilecek işinin ehli medyum arayışı içinde iseniz, Medyum Saddam Ali Hoca sizler için doğru tercih olabilir. Büyünün ne gibi etkilerinin olacağını görmek – denemek adına kesinlikle ve kesinlikle kara büyü adımlarını tersten uygulamaya veya da bu tip büyüleri evde tek başınıza kendi kendinize yapmayı denemeyin.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Soğutma Büyüsü

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilik büyüsü ancak hedef alınan kişinin çeşitli büyüden korunma yollarını tercih etmesi veya da büyüyü dengeleyecek bir büyü çalışmasının yapılması ile mümkün olabilir. Büyülerden korunmak için hedeflenen kişi çeşitli rukyeler, muskalar ve korunma yöntemleri kullanabilir. Bununla beraber, yukarıda da uygulama adımlarından kısaca söz ettiğimiz ayırma büyüsü / ayrılık büyüsü gibi çalışmalar da, kişileri evlilik ile birleştirmekten çok ayırma için kullanılırlar ve büyünün bozulması için etkili olabilirler.

Kısaca, evlilik niyeti ile yapılan büyü çalışmasının etkisinin kırılması için, özel bir tür çaba gereklidir. Kimi zaman gerçekleştirilen bu çaba pozitif amaçlı bir büyünün bozulması için negatif – kötücül bir büyünün yapılmasını şart koşabilir. Normal şartlar altında ise kişi bu tip bir büyünün kendisine yapıldığını öğrenirse veya bundan tamamen emin olursa, kendisini büyüden korumak için çeşitli şeyler deneyebilir. Evlilik büyüsü etkilerini ortadan kaldırmak ve büyünün bozulmasını sağlamak için Medyum Saddam Ali Hoca’dan yardım alabilirsiniz.

Evlilik büyüsü bozma işleminin tutarlı ve etkili bir şekilde yapılabilmesi için ilk adım, kişiye büyü yapılıp yapılmadığını anlamaktır. Kimi zaman, insanlar kendilerine büyü yapıldığına dair yanlış bir kanıya sahip olabilirler. Aslında bir kişi için büyü yapılıp yapılmadığını anlamanın en kesin ve etkili yollarından birisi de, işinin ehli medyum olarak gördüğünüz birisinden destek – yardım almaktır. Her ne kadar günümüzde dolandırıcı ve sahtekâr pek çok insan, kendilerine “üzerimde büyü var mı?” sorusuna olumlu yanıt verip yalan yanlış çözümler sunsalar da, profesyonel medyum ve hocalar bunu asla yapmazlar. Bu tip bir büyü çalışmasının sizler için yapıldığını fark eder veya şüphelenirseniz, sizde büyü olup olmadığını anlamak için yine hocamız Medyum Saddam Ali’den yardım alabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Evlilik büyüsü genellikle tutma süresi ortalama olarak insanlara verilebilen nadir büyülerden birisidir ve evlilik büyüsü, gerekli adımların atılmasından iki veya üç hafta sonra etkilerini gösterebilir. Elbette bu süre kesin değildir ve büyü gibi paranormal bir çözümün, eczaneden aldığınız bir tür ilaç veya tedavi gibi kesin bir sürede etki etmesini bekleyemezsiniz.

Çünkü büyülerin etkileri ve etki sürelerini etkileyen pek çok farklı unsur vardır. İşinin ehli medyum olarak seçilen hocanın kendi alanındaki bilgi ve tecrübesi, hedeflenen kişinin yıldız haritası, psikolojisi, ismindeki sırlar gibi pek çok şey, bir büyü çalışmasının etkinlik ve gücünü ciddi oranda etkileyebilir. Eğer büyü taleplerinizin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını isterseniz, bugüne kadar farklı türde büyü taleplerinde bulunan insanların yardımına koşan ve yasal sınırlar içinde çalışarak vergisini veren Medyum Saddam Ali Hoca’nın bilgi ve birikimlerinden faydalanabilirsiniz.

Evlilik büyüsü, iyi niyetli ve kısmen şifa niyetli bir büyü çalışması olmasına karşın günahtır ve tüm günah, yaptırana aittir. Büyü yaptırmaya karar vermeden ve Medyum Saddam Ali gibi işinin ehli olan medyumlarla iletişime geçmeden önce, modern dünyanın sizlere sunduğu çözümleri deneyin. Ancak sonuç alamazsanız işte o zaman profesyonel medyum bulmak adına bizlere danışabilir ve destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hayatta herkes sevdiğyle evlenmek ister bende sevdiğimle evlendim ama bunu Medyum Saddam Ali Hocam sayesinde başardım
    eşimin kaygıları vardı evlilikle alakalı klasik erkek kaygıları işte herşey iyiydi hoştu güzeldi ama evliliğie yanaşmıyordu bizimki yani yeni bir ilişkide değildi yaklaşık 7 yıldır birlikteyiz Saddam Ali hocamla tanıştım işlemlere başladık 21 gün içerisinde işlwmi bitirip kapatacağız dedi ve dediği gibi oldu piyasadaki diğer hocalar gibi kesinlikle değil.
    Allah Kendisinden razı olsun teşekkürler hocamm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu