Büyüler

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü, adı farklı olmasına karşın özellikle kadınların etki altına almak istedikleri erkekler için tercih ettikleri büyü ritüellerinden bir tanesidir. Büyü başarıya ulaştığında tam bir kontrol sağlar. Bununla beraber, bağlama büyüsü veya aşk büyüsü gibi büyü tiplerinden gerek ritüelleri gerekse gerçekleştirilme şekli bakımından ayrılır. Büyü haktır ve de yapılması son derece günahtır. Amaç evli çiftler arasındaki muhabbeti arttırmak veya başka bir amaçla yapılsa da, bu büyü de günahtır. Büyüyü hurafe ve gerçek dışı olarak görenlere de kulak asmayın. Büyü gerçektir ve günahtır. Ancak bağlama büyüsü, aşık etme büyüsü, sevgi ve muhabbet büyüsü gibi büyü uygulamalarından önce, modern tıptan, İslam Dininin sizlere sunduğu dualardan, esma ve zikir çalışmalarından faydalanmaya da özen göstermeniz, sizler için çok daha iyi olacaktır.

Büyü yapmak veya büyü bozmak için mutlaka ve mutlaka uzman medyum ve deneyimli hocalardan yardım alın. Medyum Saddam Ali, sizlere büyünün uygulanması, büyü bozma, kara büyü bozmak, vefk ve tılsım hazırlanmasına ek olarak muska yazmak konusunda da yardım edebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Eğer sevdiğinizi kendinize bağlamak için büyü yoluna başvuracaksanız, bu işlemlerin çeşitli inceliklerinin olduğunu ve büyü yapmak için cinlerden, Hüddamlıktan, vefk ve rukyelerden yardım alındığını unutmayın ve kesinlikle evde kendi başınıza büyü yapmak veya büyü bozmak için bir girişimde bulunmayın. Özellikle bu büyü için, deneyimli medyum şarttır çünkü bu büyü ritüeli çeşitli inceliklere sahiptir. Sizlere bundan kısaca söz ederken aynı zamanda büyünün farklı kültürlerdeki yansımalarından da söz etmeye çalışacağız. İlk olarak büyü etkilerinden, büyü için kullanılan duadan, büyü yapıldığının nasıl anlaşıldığından söz edeceğiz.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Tırnak büyüsü, adını büyünün uygulanma şeklinden alır ve büyü ile tesir altına alınacak olan kişi üzerinde tam bir kontrol sağlamak için tercih edilen büyü çalışmalarından birisidir. Günümüzde güvenilir medyum olarak faaliyet gösteren farklı insanlar, büyüyü farklı biçimlerde uygularlar veya aşık etme büyüsü adı altında, bu büyünün ritüel gücünden faydalanırlar. Büyünün farklı uygulanış şekilleri vardır ve bazı yöntemler, Afrika’da yüzyıllardır uygulanan ve modern dünyada da yapıldığı konusunda haberler aldığımız Voodoo Büyüleri ile benzerlik gösterirler. İnce bazı noktaları bulunan büyünün başarıya ulaşması için Medyum Saddam Ali gibi deneyimli medyum ve uzmanlardan yardım almanız gerekmektedir. Çift taraflı büyüler arasında yer alan bu büyü cinsi, ritüellerdeki işlemlerin tersten yapılması durumunda çiftleri birbirinden ayırmak için de kullanılabilir.

Tırnak büyüsü, büyü ritüelini gerçekleştiren medyumun parmaklarını boyaması zorunluluğundan dolayı bu isimle anılır. Bildiğiniz gibi kültürümüzde, askere giden erkeklerin parmaklarına kına yakılır ve bunun, kına yakılan erkeği koruyacağına inanılır. Bununla beraber, İslam etkisi ile “şehadet parmağı” dinimizde ve kültürümüzde önemli bir yer tutar. Parmaklara takılan evlilik yüzüklerinin dünya çapındaki farklı kültürlerde belirli anlamları bulunmaktadır. Yüzyıllar boyunca kral ve hükümdarların yarı değerli taşlara sahip çeşitli yüzükler taktıklarına da şahit oluruz. Ancak tırnak ve parmakların anlamları bununla bitmez.

Özellikle sıkı Katolik inanışına sahip olan İtalyanlar, tıpkı Türkler gibi gece tırnak kesmezler ve genellikle tırnakların kanalizasyon veya ateşe atılmaması gerektiğine dair bir inanış vardır. Bunun nedeni tırnak, saç ve diğer vücut parçalarının büyü yapımında kullanılabileceğidir. Bu yüzden Vatikan’da bulunan rahipler de benzer şekilde tırnaklarını kanalizasyona veya ateşe atmazlar, gömmezler. Tırnak ile ilgili bu tip çeşitli inanışlar bulunmasına karşın büyü uygulaması genellikle iki farklı şekilde ve incelikle yapılır. Büyünün başarıya ulaşması için Medyum Saddam Ali gibi güvenilir medyum önderliği ve danışmanlığı esastır.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Ayırma Büyüsü

Tırnak büyüsü, medyumun büyü yapılması esnasında orta parmağı dışında parmağını boyamasından ismini alır. Bununla beraber, büyü başka şekillerde de yapılır. Bazı uzman medyum ve hocalar büyü için aşık edilerek büyü tesiri altına alınacak kişinin isminin ilk harfini, büyü talebinde bulunanın parmağına, büyü talebinde bulunan kişinin isminin baş harfini ise, hamurdan ve şekerden yapılan bir parmağın üstüne yazarlar. Yani büyü, bu şekilde de gerçekleştirilebilir. Elbette uzman medyum olarak faaliyet göstermekte olan Medyum Saddam Ali ve diğer güvenilir medyum ve hocalar, büyünün inceliklerini sizlere tam anlamıyla ve tüm çıplaklığı ile anlatmazlar. Büyünün uygulanışında çeşitli esmalar ve zikirler yapılır. Büyü ritüeli için bunlardan söz edemeyiz.

Ancak tercih ettiğiniz güvenilir medyum ya da uzman hocanın bu konudaki bilgisini sınamanız için, parmak boyama işleminin özel gecelerde yapıldığını ve medyumun büyüyü yaparken gece sabah olmadan, gün doğmadan parmağındaki harfi silmesi gerektiğini de unutmayın. Son olarak kara büyü yapmak veya kara büyü bozmak için sosyal medyada kendisini güvenilir medyum olarak tanıtan şarlatanlardan da uzak durmanızda fayda var. Güvenilir medyum, bulunması zor olan bir kişidir ve aynı şekilde büyü yapma veya büyü bozma için deneyim ve bilgiye sahip olması gerekir. Kimi zaman büyünün uygulanması sırasında büyüler farklı renklerde boyanabilirler ancak uzman medyum, bazı parmakları kesinlikle boyamaz.

Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tırnak büyüsü bozmak da, en az büyünün yapılması kadar incelikli bir iştir. Burada uzman medyum rehberliği şarttır. Büyülerle ve özellikle kara büyü ile ilgili bilmeniz gereken şeylerin başında, büyüleri kendi başınıza kesinlikle denememeniz gelir. Medyum Saddam Ali gibi havas, vefk, rukye, sembolizm, Hüddamlık, yıldız name, astroloji, dua, esma ve enerji çalışmaları konusunda deneyimli medyum ve hocaları bu tip büyü bozma işlemleri için tercih edebilirsiniz. Büyünün bozulmasında elbette muskalar, esma ve vefkler de işe yarayacaktır. Ancak tam manası ile bir etki sağlamak için, mutlaka ama mutlaka güvenilir medyum rehberliği şarttır. Bildiğiniz gibi aralarında büyü yapmak veya büyü bozma gibi işlemlerin de bulunduğu tüm mistik ve doğaüstü işler, Allah’ın takdiri ile gerçekleşir. Bununla beraber, büyüler sıklıkla dua ve zikirden farklı olsalar da temelde büyüler de dua ve esma çalışmalarına dayanırlar.

Tırnak büyüsü bozmak için öncelikle büyü tesiri altında olup olmadığınızı anlamanız gerekir. Eğer evliyseniz veya ilişki içinde olduğunuz biri varsa, buna karşın aklınızdan çıkaramadığınız kadın veya erkekler varsa ve bu durum ani bir şekilde ortaya çıkıp uzun zamandan bu yana devam ediyorsa size büyü yapıldığı sonucuna varılabilir. Büyü bozma işleminden önce, kişinin üzerinde büyü bulunup bulunmadığına dair bilgi sahibi olması gerekir ve yine bu bilgi genellikle deneyimli medyum tarafından anlaşılır. Sizde büyü olduğunu anladınız, büyü tesiri altında olduğunuza eminsiniz. Peki, şimdi ne yapabilirsiniz?

Tırnak büyüsü bozmak için ilk yapmanız gereken şeylerin başında, uzman medyum aramaktır. Büyü bozmak, evde tek başına yapabileceğiniz bir şey değildir. Kimi zaman, büyü tesiri altındaki kişi için yazılmış özel bir muska veya vefk nesnesinin kullanılması şart olabilir. Medyum Saddam Ali ve daha pek çok medyum kimi zaman, hazırlanmış tılsımların bulundukları yeri de sizlere rahatlıkla ve manevi varlıkların yardımı ile bulabilirler. Enerjiniz düşükse ki bu durum çoğu zaman “yıldızı düşük” olarak da bilinen bir durumdur, bunun için muska, değerli taşlar, vefkler, esma ve enerji çalışmalarından faydalanabilir ve kendinizi bu tip büyülere karşı koruma altına alabilirsiniz. Kendisinde büyü olduğundan şüphelenenler için yazımızın ilerleyen kısımlarında, büyü bozmak için neler yapabileceğinizden, alacağınız önlemlerden de kısaca söz edeceğiz.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Adet Kanı Büyüsü

Bu önlemler hakkında bilgi edinmek ve rehberlik hizmeti almak için de güvenilir medyum ya da deneyimli hocalardan yardım alabilirsiniz. Sizlere büyünün bazı kısımlarından da söz ettik. Ancak büyü yapmanın her şart altında günah olduğunu ve tüm sorumluluk vebal ve günahın yaptırana ait olduğunu unutmayın. Sık sık tekrar ettiğimiz üzere, büyüleri evde tek başına yapmayı denemeyin. Aynı şey, büyü bozmak için de geçerli.

Tırnak Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder?

Tırnak büyüsü tesir süresi için kesin bir tarih veya süre verilemez. Büyü, modern tıp ilaçlarına benzemez. Genellikle büyülerin birçoğu, belli bir uygulama süresi alabilir. Bir kişinin tüm hareketlerini kontrol altına almak ve onu kendinize tamamen bağlamak için uygulayacağınız bu büyü ise, genellikle 4 günlük bir sürede yapılır. Bu süreç içerisinde güvenilir medyum olarak sizlere yardımcı olan kişi, tırnak boyama işlemini peş peşe 4 gün boyunca uygular. Daha sonra büyü yapılmış olur ve genellikle bir veya iki hafta içinde etki etmesi beklenir. Çok etkili ve güçlü büyüler dışında büyülerin etkilerini göstermeleri hemen meydana gelmez. Aynı durum büyü bozmak için de geçerlidir.

Tırnak büyüsü veya diğer kara büyü tiplerinde bir medyum size yaptığı büyü ile ilgili kesin tarih ve zamanlar verirse, uzman medyum adıyla sizlere yardım eden medyumun şarlatan medyum olduğunu düşünebilirsiniz ve evet, haklısınız. Büyüler bu şekilde çalışmazlar. Büyü ritüelleri ilaç veya kesin reçeteler değillerdir. Örneğin büyünün uygulandığı zaman, yapılması ve uygulanışındaki incelikler ve püf noktaları, büyü tesiri altına alınacak olan kişinin yıldızının düşük olması gibi pek çok farklı konu, büyünün etkisini gösterme zamanı üzerinde etkilidir. Şarlatan medyum ise, sizlere büyü ritüellerini para ve zamanınızı almak için, aniden ve hızlı bir şekilde etki gösterecek bir kavram veya olgu gibi sunarlar.

Bu tip insanlardan uzak durmanızda fayda var. Şarlatan medyum aynı zamanda sosyal medyadan canlı yayın veya paylaşımlarla büyü yapmak veya büyü bozmak ile ilgili tüm incelikleri paylaşır. Medyum Saddam Ali gibi güvenilir medyum ve hocalar ise, bu bilgilerin gizli kalması gerektiğini bilirler ve herkesle büyü ilmi ile ilgili püf noktası ve bilgileri paylaşmazlar.

Tırnak Büyüsü Yapanların Yorumları Neden Dikkate Alınmalıdır?

Tırnak büyüsü yapanların yorumlarını dikkate almalısınız çünkü birinin şarlatan medyum, sahtekâr veya işini ciddiye alan deneyimli ve uzman bir güvenilir medyum olduğunu ancak ve ancak bu şekilde anlayabilirsiniz. Bu nedenle sizlere sık sık uzman medyum aramanız için sosyal medyadan daha çok internetteki çeşitli arama motorlarının daha etkili olduğu uyarısını yapıyoruz. Medyum Saddam Ali ile iletişime geçerek büyü yapmak veya büyü bozmak gibi konularda yardım almanız mümkündür. Sizlere, kara büyü veya diğer büyü tipleri ile ilgili gereksiz ve boş vaatler sunan şarlatan ve dolandırıcılara kanmamak için, çevrenizdekilerden uzman medyum tavsiyesi isteyebilirsiniz. Aynı şekilde, bir internet sitesi veya sosyal medya kanalından bir profesyonel medyum arıyorsanız, sizden önce aynı kişi ile irtibata geçmiş olanların deneyim ve de yorumlarından faydalanmanız mümkündür.

Hatta bu tip yorumlar kimi zaman büyü yaptırma veya büyü bozma konusunda kendilerinin yaptıkları yanlışlardan da detaylı olarak söz ettikleri için değerlidir. Bu tip bir araştırma ve çaba, sizler için faydalı olabilir. Böylelikle sizler de aynı büyü ritüeli ve çalışmasında başkalarının yaptıkları hatalardan uzak durmuş olursunuz. Günümüzde profesyonel medyum ve hocalar tarafından yapılan çoğu büyü çalışması, bu tip bir hizmet talep edenlerin belirli bazı kurallara uymadıkları için başarısızlığa uğramaktadır. Sizler de bu kişilerden birisi olmamak, yalancı ve sahtekârlardan uzak durmak için medyum yorumlarını okumanız son derece önemlidir.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Ermeni Büyüsü

Tırnak Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Tırnak büyüsü, ciddi kara büyü ritüel ve çalışmalarından bir tanesidir ve mutlaka uzman medyum tarafından yapılmalıdır. Şarlatanlar ve dolandırıcılar, bu büyünün örneğin bir tür “ketumluk” süresinin olup olmadığını bilmezler. Bu tip dolandırıcı ve şarlatanlara karşı mutlak suretle bilgi sahibi olmalı ve uyanık olmalısınız. Genellikle bu dolandırıcılar, siz onlarla irtibata geçtiğiniz ilk anda sizde büyü olduğunu belirtirler ki bu son derece yanlıştır. Medyum Saddam Ali, bu tipteki dolandırıcı ve şarlatanlardan birisi değildir. Bir kişinin büyü tesiri altında olup olmadığı kısa bir zamanda anlaşılır, buna karşın bu şıp diye anlaşılmaz.

Uzman medyum bir kişinin büyü tesiri altında olup olmadığını suya bakarak, bu tip kişilere çeşitli sorular sorarak anlayabilir. Bazı güçlü kara büyü çeşitlerinde ise, büyü kendisini ani ve hızlı bir şekilde gösterebilir. Bu tip durumlarda güvenilir medyum veya hoca desteği alınmadan, kişinin çevresindekiler kişide büyü olduğunu anlayıp görebilirler. Ancak kendinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız, büyü olup olmadığını anlamak için Medyum Saddam Ali’den yardım alabilirsiniz.

Tırnak büyüsü, etkisini gösterdiğinde büyüyü yapanın kontrolüne girer. Etki altındaki kişi, sürekli büyü tesiri altındaki kişiyi düşünür hatta büyüyü yapan etki altındaki kişinin rüyasına sık sık girer. Tesir altındaki kişi, sürekli büyüyü yapanı düşünür ve hayali olarak karşısında bu kişi varmış gibi kendi kendine düşünebilir. Bu tip etkiler zamanla bir erkek veya kadında görülebilir.

Eğer sizde de bu tip etkiler meydana geliyorsa, Medyum Saddam Ali’nin bilgi ve rehberliğinden faydalanabilirsiniz. Büyünün yapılmasında cinler ve özellikle kara büyülerde ifritler kullanılır. Cin ve ifritlerin hedefteki kişiye yönlendirilmesi için ise, Hüddamlık bilgisine profesyonel medyum olarak seçilmiş kişinin sahip olması beklenir. Ancak Hüddamlık tek başına yeterli olmaz. Medyumlar, suya bakarak veya onlara yardım eden manevi varlıkların haber vermesi ile kişinin büyü tesiri altında olup olmadığını anlayabilirler. Çoğu zaman deneyimli medyum ya da uzman hoca, bunu kişinin duruş ve beden dilinden hatta sesinden dahi anlayabilirler.

Tırnak Büyüsü İçin Vefk Hazırlama

Tırnak büyüsü için sık sık vefk hazırlandığından sizlere söz ettik. Peki, vefk nedir? Niçin hazırlanır? Bu konularda da sizleri bilgilendirmenin doğru olduğuna inanıyoruz. Vefk temelde kara büyü ve büyü bozmak için profesyonel medyum ve hocalarca tercih edilen bir tür “niyet mektubudur”. Burada uzman medyum, Medyum Saddam Ali gibi, büyü ile elde edilmek istenen iş ile ilgili dua, esma, büyü etkisi altına alınacak kişinin annesinin ismi ve daha pek çok şeyi bu niyet mektubuna aynı zamanda dua ve çeşitli sembollerle yazarlar. Yazılan bu mektup veya kâğıda “vefk” ismi verilir. Spesifik olarak uygulanan bu büyüde bağlanacak kişinin anne adı ve hatta bu aşka karşı çıkacak isimlerin dahi büyü kağıdına yani “vefk” nesnesine rastlanmıştır.

Tüm bunlara ek olarak bu büyünün kadim bir geçmişi olduğuna ve tarih içinde özellikle kadın ve erkekleri kendine bağlama, nüfuz, güç ve miras elde etmek için kullanıldığını ve buna Anadolu Kültüründe de rastlandığını da belirtmekte fayda vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu