Büyüler

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, insanlığın ve de özellikle aşk duygusu ile yaşıt olan bir büyüdür ve kötücül – kara büyü çeşitleri arasında yer alır. Adından da anlaşılacağı üzere, birbirlerini sevenleri sonsuza kadar ayırmak için tercih edilen bu büyünün yapılması son derece günahtır ve büyük vebale neden olur. Büyü, adından da anlaşıldığı gibi çiftleri, evlileri, nişanlı veya ilişki içinde bulunan çiftleri ayırmak için yapılır. Büyüye tarih içinde sıkça rastlanmıştır ve pek çok kültüre ev sahipliği yapmış olan Anadolu’da da büyü ritüeli kimi zaman krallara, kimi zaman imparatorlara uygulanmıştır. Bu büyü çalışması çoğu zaman kadınlar tarafından erkeklere yapılır ve kıskançlığa ek olarak negatif duygular hâkimdir.

Büyü ile ilgili bilmeniz gereken bir diğer şey de benzer etkiler meydana getirmek için çoğu zaman farklı büyü çalışmalarının da sıklıkla uygulandığını bilmektir. Örneğin kaşık büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüler çiftleri ayırmak ve birbirlerinden soğutmak için sıkça başvurulan büyü ritüelleri arasında gelmektedir. Yani büyünün amacı aynı olmasına karşın, farklı yöntem ve metotlarla güvenilir medyum veya profesyonel medyum tarafından uygulanır. Bu tamamen, tercih edilen uzman medyum ile ilgili bir meseledir. Farklı istekleri yerine getirmesi için Medyum Saddam Ali’nin geniş bilgi ve tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Ayırma büyüsü ile ilgili dikkat etmeniz gereken en önemli unsurların başında büyüyü kendi evinizde denememek ve Medyum Saddam Ali gibi deneyimli medyum rehberliğinden faydalanmaktır. Özellikle insan hayatında negatif / olumsuz bir etki meydana getirmek için tercih edilen büyü ritüelleri için cinler, ifritler ve kötücül manevi varlıklardan yardım ve destek alındığını unutmamalısınız. Özellikle video paylaşım sitelerinde canlı yayın açarak pek çok kişi bu büyüleri insanlara anlatırlar ki bu son derece yanlıştır. Neden yanlış olduğuna da büyü ile ilgili bilgilerin yer aldığı içeriğimizde yer vermeye özen göstereceğiz.

Kara büyü veya kara büyü bozma işlemi, büyü ve gizli ilimler konusunda tecrübesiz veya amatör kişiler tarafından kesinlikle denenmemelidir. Bu tip bir girişim başarısız olacağı gibi, büyüde etkili olan ifrit ve cinlerin sizlere musallat olmasına neden olabilir. Büyüler ve özellikle kara büyü ile ilgili bir diğer önemli uyarı da, büyü yaptırmanın günah olduğudur. Özellikle kara büyüler, sapma gösterebilir; yani yapılış amacından çok daha ciddi sorunlara yol açabilir. İnsanları birbirlerinden ayırmak veya yuvalarını dağıtmak için yapılan bir büyü, kişilerin bunalıma girmesine ve hatta intihar etmesine neden olabilir. Bu sebepledir ki özellikle kara büyü yaptırmadan önce bir kez daha düşünmeniz gerekir.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü, kara büyü çalışmaları arasında yer alan ve tek amacı çiftlerin birbirlerinden soğuması ve çiftleri birbirlerinden sonsuza kadar ayırmak için yapılan, evde amatörce yapılmasının denenmesi son derece tehlikeli olan büyülerden bir tanesidir. Tarih içinde bu büyü farklı şekillerde ve farklı kültürlerde kendisine yer edinmeyi başarmıştır. Örneğin, Rus Kraliyet Ailesi’nin başına musallat olan ve hayatının büyük bir kısmını bir din adamı olarak geçirmesine karşın daha sonra büyücülük ile ilgilenen Rasputin, tarihte buna benzer büyü ritüelleri konusunda uzman olmuş kişilerin başında gelmektedir.

Rasputin, büyü ilmi ve uygulamaları konusunda o denli uzmanlaşmıştı ki, tarihte kendisine önemli bir yer edinmeyi başardı. Çiftleri birbirlerinden sonsuza kadar ayırmak için uygulanan ritüel ve çalışmaların başarılı olması, tamamen büyü çalışması yapacak profesyonel medyum ya da hocanın bilgi, deneyim ve konsantrasyonuna bağlıdır. Büyü ilmi, herkesin sahip olabileceği bir şey değildir ve bir tür disiplin ister. Örneğin, çift taraflı büyüler arasında yer alan tırnak büyüsü, büyü ritüelinden sonra belli bir süre ketumluk süreci gerektirebilir. Medyum Saddam Ali ve diğer uzman medyum veya hocalar, büyü ile ilgili bu süreçlerin farkındadırlar ve sizlere yardım ederlerken bu süreçlerden faydalanırlar.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Yahudi Büyüsü

Ayırma büyüsü, çift taraflı kara büyü çalışmaları arasında yer almaz ve çoğunlukla tek ve bir amaç için gerçekleştirilir. Yukarıda büyü ritüelinin sadece bir kısmından söz ettiğimiz tırnak büyüsü, işlemler tersten uygulandığında çiftleri birbirlerinden ayırmak için kullanılabilir. Yani bir bakıma, tırnak büyüsü de ayırma büyüleri arasında yer alabilir. Zaten yazımızın başında, farklı büyü metot ve uygulamalarının çiftleri birbirlerinden sonsuza kadar ayırma maksadıyla yapıldığından ve bunun özellikle pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Anadolu Kültüründe ve hatta Sümer Kültüründe yer aldığından da söz etmiştik. Örneğin kaşık büyüsü de çiftlerin birbirlerinden soğumaları ve ayrı düşmeleri için sıkça yapılan bir büyü çalışması olup, ayrılık büyüsü sınıfında değerlendirilebilecek büyülerden birisidir.

Ayırma büyüsü ile ilgili sizlere çeşitli ipuçları vereceğiz. Büyü ilmi, gizli ilimler arasında yer alır. Yani büyü uygulamaları ile ilgili püf noktaları ve kilit bilgiler herkesçe bilinmemelidir. Bu tip ilimler, Medyum Saddam Ali gibi uzman medyum ve hocalarca bilinirler ve genellikle paylaşılmazlar. Öncelikle profesyonel medyum olarak bilinen birinin hangi aşamalardan geçerek yetiştiğinden biraz söz edelim. Daha sonra büyünün nasıl uygulandığından –tüm ayrıntıları vermeden- söz edeceğiz. Medyum olarak tercih ettiğiniz veya tercih etmeyi düşündüğünüz kişi, sosyal medyada bir büyünün nasıl uygulandığını tüm çıplaklığı ile anlatıyorsa bu kişi büyük ihtimalle dolandırıcı veya sahtekârdır. Zaman ve paranızdan olmamak, dolandırılmamak ve kandırılmamak istiyorsanız, bu tip insanlardan uzak durmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. Ayrılık büyüsü veya ayırma büyüsü, bir tür kara büyüdür. Büyü farklı çeşitlerde çift taraflı büyülerin tersten yapılması ile gerçekleştirilebilir. Kimi medyumlar ise büyü için özel metotlar kullanırlar.

Ayırma büyüsü, pek çok büyü çeşidi gibi çeşitli malzemelere ihtiyaç duyar. Bu büyü için ise yeşil renkli kumaş, karton veya kâğıt gereklidir. Yeşil renk, bu büyü çalışması için tercih edilen bir renktir çünkü sembolizmden faydalanılır; yeşil renk gelecek ve yol demektir. Hayatın ve ömrün bir yol olduğu vurgusu büyü sırasında yapılır ve bu yolda kişileri birbirlerinden ayırmak için büyü çalışmasına ihtiyaç duyulur. Yine kaşık büyüsü ve benzeri kara büyü uygulamalarında olduğu gibi vefk hazırlanır. Vefk, bildiğiniz gibi büyü ritüellerinde bir tür niyet mektubu olarak kullanılmaktadır. Profesyonel medyum tarafından hazırlanan vefkin camii, sinagog veya kilise gibi dini özelliğe sahip yerlerin yakınlarına gömülmesi de gereklidir. Her büyü çalışmasında olduğu gibi ayrılık büyüsünde de sembolizm son derece önemlidir.

Örneğin vefk başka renkten bir kumaş ile yapılsa tutmaz. Büyü ritüelinin bir diğer adımı da yeşil top kumaştan iki farklı kesit daha alınmasıdır. Burada yine sembolizm geçerlidir. İki farklı parça, yolların ayrılması için kullanılır. Elbette ayrılık büyüsü yapmak için yapılacak başka şeyler de var, ancak bunlardan detaylı olarak söz edemeyiz. Eğer uzman medyum olarak bildiğiniz biri ile karşılaşırsanız, ona ne yapacağını sorabilir ve şarlatan veya dolandırıcı olmadığını ona soru sorarak anlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü İyi Niyetle Yapılabilir Mi? Sadece Çiftlere Mi Uygulanır?

Ayırma büyüsü, dünya tarihinin çeşitli zamanlarında karşımıza çıkmış olan büyüler gibi zamanla gelişmiştir. Büyü tarifleri, zamanla tecrübe edilerek gelişip değişebilirler. Ayrılık büyüsü olarak da bilinen bu büyü çalışması, çiftler arasında uygulanacağı gibi aynı zamanda iş ortaklığı bulunanlar, arkadaş ilişkileri, yasal kardeşlikler veya kan bağı bulunan insanları birbirlerinden ayırmak için de kullanılabilirler. Buradan hareketle, Medyum Saddam Ali’nin de hakkında bilgi ve deneyim sahibi olduğu bu büyünün kimi zaman iyi niyetle yapılabileceğini de belirtmek isteriz. Yani akrabalarınız, evlatlarınız, sevgiliniz veya eşiniz kötü niyetinden emin olduğunuz kişilerle ortaklık veya arkadaşlık yapabilirler. Ayrılık büyüsü, profesyonel medyum tarafından kimi zaman bu tipteki bağlantıları ortadan kaldırmak amacıyla da kullanılabilirler. Kötü arkadaş ve çevreden kişiyi uzak tutmak veya emin olmadığınız birisi ile ilgili bir gönül ilişkisi, büyüyü zorunlu kılabilir veya da, sevdiğiniz kişiler bir tür büyü ile etki altına alınmış olabilir. Bu durumlarda ayrılık büyüsü ritüelinin ve telkinlerin şifa niyeti taşıdıklarını söylemek mümkündür.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Süryani Büyüsü

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Ayırma büyüsü yapıldığında kolaylıkla anlaşılan ve büyü dünyasında kötücül büyü ve kara büyü olarak da tanımlanan büyülerden bir tanesidir. Büyü tesirini gösterdiğinde kişi, yakınındaki ortak, sevgili, eş veya dostuna karşı çeşitli negatif duygular beslemeye başlar. Ayrılık büyüsü olarak da tanımlanan bu büyüde, aşık etme büyüsü veya sevgi büyüsü etkilerinin tam tersi gözlenir. Yani büyü tesiri altındaki kişi, ortağı veya hayat yolculuğuna her kim ile çıkmışsa, ona karşı bir huzursuzluk ve öfke hissetmeye başlar. Sizleri bilgilendirmek için kaleme aldığımız içeriğimizde sık sık söz ettiğimiz üzere, bu büyü bazı çift taraflı büyülerin –tırnak büyüsü gibi- tersten icra edilmesi şeklinde de kendisini gösterebilir.

Buna karşın Medyum Saddam Ali gibi profesyonel medyum ve hocalar ise, ayrılık büyüsü metotlarına sıkı sıkıya uyarak gerekli adımları atarlar. Büyü için gerekli olan yeşil kumaş ve bir top yeşil kumaştan kesilen parçalarla ilgili deneyimli medyum olarak çalışmayı gerçekleştiren kişinin atması gereken pek çok farklı adım vardır. Ancak bunları, büyü ilminin gizemli kalması nedeniyle sizlere açıklamıyoruz.

Ayırma büyüsü gibi pek çok büyüde sembolizm büyük önem tutar. Yeşil kumaş, hayat yolculuğudur ve büyüyü yapanlar, yeşil kumaşın bu temsil gücünden faydalanarak yollarını ayırmak istedikleri kişilerin isimlerini kumaşlara yazarak bir tür vefk hazırlarlar. Böylece büyü çalışmasının başarıya ulaşması beklenir. Ayrılık büyüsü olarak da pek çok kişi tarafından bilinen ve uygulanan büyünün belirtileri bariz ve görünür olsa da, büyünün size yapılıp yapılmamış olduğu konusunda tereddütte düşebilirsiniz.

Bu durumda Medyum Saddam Ali ile iletişime geçebilir, yakın zamanda ayrıldığınız ortak, arkadaş, eş veya sevgili için size bir tür büyü yapılıp yapılmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Medyum Saddam Ali Hoca’ya ulaşmanız için gereken bilgiler sayfamızda verilmiştir. Profesyonel medyum olarak büyü uygulamalarında çalışmalar yapan pek çok insan, sizlere aynı zamanda büyü için hazırlanan vefkin tam olarak nereye gömüldüğünü de belirtecektir. Bildiğiniz gibi bu büyü tipinde, hazırlanan vefkin bir ibadethane yakınına gömülmesi son derece önemli bir adımdır. Ancak dikkatli olunmalı ve vefk kesinlikle büyüyü yapan veya hedefteki kişinin ev veya yaşadığı yerin yakınına kesinlikle gömülmemelidir.

Ayırma Büyüsü Bozma

Ayırma büyüsü günümüzde pek çok farklı kişi tarafından talep edilen büyü uygulamalarının başında gelir ve büyünün uygulanma amacına göre bu çalışma şifa veya hayatı iyileştirme özelliği taşıyabilir. Örneğin kendi çocuğunun uygunsuz arkadaşlarının olduğunu düşünen bir anne, yasak aşk ilişkisini öğrenen bir eş veya sevgili, kızının uygunsuz bir erkeğe gönül kaptırdığını düşünen aileler de bu büyünün tesir ve gücünden sıklıkla yararlanırlar. Peki, ayrılık büyüsü nasıl bozulur? Vefk hazırlanan pek çok büyüde olduğu gibi bu büyünün de bozulması için ilk olarak yapılması gereken, vefkin gömüldüğü yerden çıkarılması ve Medyum Saddam Ali gibi uzman medyum veya hocalar tarafından vefkin uygun bir biçimde ortadan kaldırılması gerekir.

Tüm bu işlemler, güvenilir medyum ve uzman hoca rehberliğinde yapılmalıdır. Tıpkı büyünün evde amatörce denenmesinin sakıncalı ve zararlı olması gibi, çeşitli sembol ve yazılarla meydana getirilmiş tılsım ve vefklere uygunsuz bir biçimde yaklaşmak veya onları kendi kafanıza göre ortadan kaldırmak, kötü niyetli cinleri yani ifritleri üzerinize çekebilir. Bu nedenle de dikkatli olmalı ve ayrılık büyüsü bozma işlemi için yine profesyonel medyum tercih etmelisiniz. Ayrılık büyüsü bozma veya yapma işlemi ile ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında, elbette alanında uzman ve ebcet hesabı, yıldızname, Hüddamlık, gizli ilimler, sembolizm ve Hurufilik, din konularında uzman bir profesyonel medyum bulmaktır. Bunun için de sizlere nasıl bir yol izleyeceğinizden aşağıda kısaca söz etmeye çalıştık.

ÇÖZÜM BU YAZIDA OLABİLİR:  Canbar Aşk Büyüsü

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar Konusunda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ayırma büyüsü yapan hocalar ile ilgili daha önce medyum ve hocadan büyü çalışması veya büyü bozma konusunda hizmet almış kişilerin yorumları, sizlere tercih ettiğiniz uzman medyum veya hocanın niteliğine ek olarak aynı zamanda atmanız gereken adımlar konusunda da sizlere yardımcı olur. Günümüzde profesyonel medyum olarak anlaşılan çoğu insan şarlatan veya sahtekâr çıkmaktadır. Profesyonel medyum olarak tercih ettiğiniz kişinin güvenilir olup olmadığına, kendisi hakkında yapılmış daha önceki yorumlardan ulaşmanız mümkündür. Medyum Saddam Ali ile çalışmadan önce de kendisi hakkında daha önce yapılmış olan yorumları incelemeniz mümkündür.

Ayırma büyüsü, kendinizin evde amatör olarak deneyeceği bir büyü çalışması değildir. Aynı durum, büyü bozma için de geçerlidir. Profesyonel medyum desteği şarttır ve bu insanlar uzun yıllar süren bir eğitim sürecinin ardından insanlara yardım etmek konusunda bilgi ve deneyim sahibi olurlar. Uzman medyum, daha çocukluktan metafizik ve büyü ilmi gibi konularda yetenekli oluşu ile yetiştirilmek üzere seçilir. Daha sonra, uzman hoca veya medyum tarafından uzun yıllar süren bir eğitime alınır. Büyü yapmanın veya büyü bozmanın bir okulu yoktur; uzun yıllar boyunca usta – çırak ilişkisi içinde medyum adayı ebcet, yıldızname, Hüddamlık, astroloji, din bilgisi, Arapça, İbranice, Süryanice, Hurufilik, sembolizm gibi konularda eğitim alır. Eğitim ağızdan kulağa veya diğer bir deyişle “el alma” şeklinde verilir.

Daha sonra aday, muska yazma, vefk ve de rukye konusunda uzman hale gelir ve diğer insanlara büyü yapma veya büyü bozma konusunda hizmet eder. Bu tip insanlar sahip oldukları hassas bilgileri diğer insanlarla paylaşmazlar. Büyü ilmi, gizli kalmalıdır çünkü insanların başı bu tip bir çaba sırasında kolaylıkla belaya girebilir. Bu yüzden sosyal medya ve internette büyülerin ayrıntılı olarak nasıl yapılacağını anlatan dolandırıcı ve sahtekârlara kesinlikle itibar etmemeniz gereklidir. Medyum Saddam Ali, yukarıda belirttiğimiz eğitim süreçlerinden geçmiş profesyonel medyum olarak hizmet veren medyumlardan birisidir.

Ayrılık Büyüsü Ve Büyünün Bozulması

Ayırma büyüsü duası, büyünün bozulması için sıklıkla okunan duaların başında gelir. Eğer büyünün size veya sevdiklerinize yapıldığını düşünüyorsanız, Medyum Saddam Ali gibi uzman medyum yardımı alabilir ve büyüye maruz kalıp kalmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrılık büyüsü duası genellikle, büyünü bozulması veya bu tip büyülerden korunmak için hazırlanan rukyeler için önemli bir ayrıntıdır. Rukyeler, özellikle uzman medyum ve hocalar tarafından yazılan ve kişiyi büyülerden korumak veya mevcut bir büyünün etkisini kırmak için oluşturulmuş özel tılsımlara verilen isimdir. Ayrılık büyüsü bozma işlemi için rukye hazırlanması veya büyü için hazırlanmış vefk veya tılsım nesnesinin bulunması gerekli olabilir. Bu tip tılsım ve vefklerin bulunması işlemi, profesyonel medyum tarafından çok kolay bir biçimde gerçekleştirilebilen işlemlerin başında gelmektedir. Ayrılık büyüsü bozma için okuyabileceğiniz en etkili duaların başında Felâk ve Nas Sureleri gelir.

Bununla beraber, özellikle büyü etkisinden korunmak için kendinizi sağlama almak isterseniz, sirkeli su veya kaya tuzu ve su karışımı ile yıkanıp boy abdesti alabilir, nazar boncuğu ve muskaları büyülerden korunmak için kullanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak çeşitli manyetik ve sihirli güçleri olduğuna inanılan çeşitli kayaç, taş ve metallerin de insanları büyülerden ve tılsımlardan koruduğu bilinmektedir. Ayrılık büyüsü bozulma işlemi için tılsım nesnesi şarttır. Sizde büyünün olup olmadığına ek olarak aynı zamanda tılsım nesnesinin nerede olduğunu profesyonel medyum kolaylıkla anlayabilir. Ayrılık büyüsü ve diğer kara büyü çeşitleri için yardım almak için profesyonel medyum olarak hizmet veren Medyum Saddam Ali’den yardım isteyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu